Prezentační dovednosti (pro dospělé)

Ing. Iveta Šedá
Absolventka kurzu „Kultura mluveného projevu a prezentace“ (17.08.2015)

iveta_sedaRáda bych se s Vámi podělila o to, co mi kurz „Kultura mluveného projevu“ přinesl, co jsem se na něm naučila a v čem mne posunul dále. Možná očekáváte, že jsem se zbavila trémy nebo umím lépe přesvědčit druhé, umím již lépe zaujmout … v tomhle všem mi kurz určitě pomohl, ale ještě důležitější pro mne bylo objevit sama sebe a přijmout své pocity při konfrontaci s názory druhých, přijmout dobře míněnou kritiku a hlavně nebrat si vše příliš osobně.
Zažila jsem zde okamžiky, kdy jsem si říkala, jestli to mám zapotřebí. Dostala jsem se do situací, kdy jsem zažila mnohem větší stres než ten, který mne do té doby potkával. A to mi hodně pomohlo. Uvědomila jsem si, že si o svých pocitech a emocích rozhoduji sama a mohu je ovládat. Sama si tedy určuji, jak se budu cítit. Snažím se již tolik neřešit věčné obavy z toho jak působím, jak vypadám, proč to o mě říkají….
Pro mne to byl tedy víc než kurz o mluveném projevu nebo o prezentacích … byla to setkání o poznání sebe i druhých. Je úžasné, že se zde potkali 3, dle mého názoru, naprosto odlišné bytosti, s jinou životní filosofií, s různými názory a možná i hodnotami. To mne bavilo a troufám si říct, že to trochu ovlivnilo všechny z nás. Takže pro mne určitě kurz psychologie číslo 1 a zbavení se nebo alespoň zmírnění obav z veřejného projevu. Vždycky jsem si myslela, že musím druhé přesvědčit o tom, že jsem dobrá. Teď už vím,  že chci být jen sama sebou, přirozená a uvolněná :-).
Pěkný den Vám všem a jestli stále váháte, tak neváhejte a přijďte se podívat na den otevřených dveří :-).

Hodnocení: 5stars

Mgr. Dagmar Svobodová
Absolventka kurzu „Kultura mluveného projevu a prezentace“ (17.08.2015)

dagmar_svobodovaNikdy jsem neměla s mluvením a vyjadřováním na veřejnosti problém, jsem od přírody exhibicionista, ale i přesto jsem se do kurzu Kultura mluveného projevu přihlásila. Jelikož mě vystupování před lidmi živí, stejně jsem měla pocit, že mít, na chvilku, nad sebou určitou “supervizi”, by nebylo na škodu.
Za sebe mohu tento kurz jen doporučit. I přesto, že si možná teď myslíte, že nepotřebujete v mluveném projevu opravit, nebo poradit… možná se mýlíte.
Každopádně zde nasbíráte řadu cenných zkušeností. Pro mě to určitě byla možnost moderovat v květnu taneční vystoupení Centra tance Harmonie v Národním domě v Karlových Varech, které mi v rámci kurzu paní Eva Jungmannová nabídla.
Nemohu opomenout ani hodiny s paní Kamilou Mikšovskou, která vám poradí např. s vystupováním před kamerou, či v rozhlase.
Celému centru EtikArt přeji hodně štěstí v další práci a řadu spokojených studentů.

Hodnocení: 5stars

Jakub Pokorný
Absolvent kurzu Kultura mluveného projevu a prezentace

jakub_pokorny

Kurz mě velmi obohatil a hodnotím ho na výbornou. Získal jsem potřebné dovednosti a sebedůvěru pro kultivovaný, přesvědčivý a pohotový mluvený projev. Velkým přínosem bylo praktické procvičování různých situací.
Celková úroveň výuky je vysoká, a proto tento kurz všem vřele doporučuji.

Hodnocení: 5stars

Stáhněte si e-Book zdarma a získáte tipy, jak se bránit nevhodným narážkám a slovnímu napadení

e-Book zdarma

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

darkovy_poukaz2