Project Description

Prezentační dovednosti – pro děti

Mají Vaše děti trému a strach z veřejného vystoupení?

BOJÍ SE LIDÍ A HODNOCENÍ?
Tohle jim konečně pomůže, i když jsou třeba introverti a řečníky se nenarodily.

Jak se zbavit paralyzující trémy a strachu jednou pro vždy? Jak mluvit před učiteli, spolužáky stejně sebevědomě jako doma nebo mezi kamarády? Jak připravit zábavnou a poutavou prezentaci do školy, která bude bavit i je, když ji budou zpracovávat? Proč je tréma důležitá a jak se s ní naučit žít? Všichni máme strach z veřejného vystupování. Čím se tedy liší ti úspěšní?

Ví Vaše děti, že nikdo z posluchačů nechce být na jejich místě, a aby se zbavily trémy, je zapotřebí ovládnout vlastní dech? Ví také to, že strach z veřejného projevu je jeden z největších strachů vůbec a dle průzkumu předčil i strach ze smrti?

Vyhýbají se Vaše děti ve škole mluvení před více lidmi? Budí je v noci strach a nervozita, když mají druhý den ve škole říct básničku nebo promluvit před tabulí? Svírá se jim při projevu hruď, tuhnou nohy, v krku mají knedlík a nedají dohromady kloudnou větu? Mluví jako stroj nebo čtou slajdy? Neumí strukturovat svůj projev a neví, jak ho ozvláštnit, zaujmout posluchače, které bez tak nudí a modlí se, aby už to skončilo? Bojí se, že nebudou moct mluvit, že zapomenou text, že budou vypadat trapně, neobstojí, budou se zadrhávat nebo dostanou špatnou známku?

Znamená to tedy, že se dál budou vyhýbat veřejnému projevu, který je beztak bude provázet celým životem, stresovat se, bát se, koktat, omdlívat, trávit nad přípravou mraky hodin a efekt nula?


Přihlaste dítě na kurz

POŽÁDAT O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Víte, že to, jak se dítě cítí, může samo ovlivnit,
ŽE SEBEDŮVĚRA JE DOVEDNOST, SE KTEROU SE NENARODÍTE, ALE DÁ SE NAUČIT? 
Když dítě pozná samo sebe, začne si více důvěřovat, lépe se cítit a začne se mu dařit.V kurzu děti získají tipy:

✔️ Jak prezentovat s lehkostí, jako když se baví s kamarády.

✔️ Uvědomí si, proč a čeho se bojí. Co s tím dělat, jak zmírnit trému a proč je tréma také důležitá.

✔️ Uleví jim od stresu a napětí, získají klid, jistotu a sebevědomí, nápady jak sestavit poutavou prezentaci, jak zapojit diváky, improvizovat, hrát otevřenou hru a mnohé další.

✔️ Ušetří sobě i Vám spoustu nervů, času a dokonce se budou na prezentaci i těšit.

Budeme se také věnovat tomu, jak: přizpůsobit prezentaci publiku, formulovat hlavního sdělení, strukturovat prezentaci, vizualizovat myšlenky, vyprávět v prezentacích příběhy, jak se mentálně připravit a naladit na vystoupení, jak pracovat s hlasem, zapojit publikum, ovládat neverbální komunikaci, zvládat trému a v neposlední řadě je také budu natáčet pro jejich zpětnou vazbu.

Výuka probíhá formou interaktivního workshopu, kde se věnuji jak teoretickým, tak zejména praktickým cvičením, které vycházejí z potřeb dětí. Jsem člověk, který rozumí dětským strachům a obavám, protože jsem je v dětství zažívala. Vím tedy, o čem mluvím.

🎁 ODE MĚ ZÍSKAJÍ DĚTI NAVÍC EMOČNÍ PODPORU, POVZBUZENÍ, NÁVRH ŘEŠENÍ VAŠÍ SITUACE A JEJÍ MOŽNÁ VÝCHODISKA A TAKÉ SE BUDETE BAVIT:-)!

Lekce probíhají buď formou on-line lekcí nebo osobních konzultací, kde se věnuji zejména praktickým cvičením, které vycházejí z Vašich potřeb.

Lektor kurzu: Eva Jungmanová, Dipl.Mgmt., MBA

Pomáhám dětem a dospělým zvládat svoje strachy a úzkosti, bránit se šikaně, umět se prezentovat, nenásilně komunikovat, slovně se bránit, řešit konflikty a zvyšovat psychickou odolnost. Zaměřuji se na komunikační, prezentační a sociální dovednosti, emoční inteligenci a osobní rozvoj.

ÚSPĚCH JE VOLBA!


Cena: 600 Kč/60 min.
Maximální počet dětí: 2 děti online, 12 dětí na workshopu
Délka: Individuální dle Vaší potřeby
KDY: Aktuálně dle domluvy
KDE: On-line přes GoogleMeet, Messenger, Skype nebo MS Teams nebo osobně dle dohody. Místo pro prezenční kurz bude upřesněno.
Platba probíhá vždy do 3 dnů po skončení lekce na účet viz kontakt.
Za zrušení objednané lekce je účtováno 300 Kč, v den jejího konání 600 Kč.

Kurzovné je po uhrazení nevratné. V závažných případech je možné domluvit účast na dalším termínu.
Ve výjimečných situacích si vyhrazuji právo na změnu termínu.

Hodnoceni kurzu účastníky – Reference

QR kód pro platbu můžete naskenovat bankovní aplikací a používat ho opakovaně.

QRplatba_deti_2

Chci objednat on-line lekci nebo osobní konzultaci↓

Prezentační dovednosti – pro děti

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů